ממליצים

ברצוני להביע את תודתי והוקרתי על ההדרכה לדיאטה שנתת לי בחודש יוני השנה. במסגרת הדרכה זו הצגת בפניי הרגלי אכילה נכונים, שהראו לי עד כמה התנהלתי לא נכון בתרבות האכילה שלי עד אז. זו היתה אמנם הדרכה חד-פעמית, אולם ההתוויות שנתת לי היו ברורות ופשוטות ואיפשרו לי לאמץ את הרגלי האכילה החדשים בפשטות וביעילות. יישום הרגלי האכילה החדשים הביא להורדת 7 ק"ג ממשקלי, בתוך תקופה של כחודשיים. הירידה במשקל היתה הומוגנית ולא דרסטית. היא לא היתה מלווה בקושי מסויים, אלא דרשה בעיקרו של דבר יכולת התמדה. מכיוון שהדיאטה התבססה על שינוי הרגלי אכילה, ולא על סוגי מזון מיוחדים ו"פלאיים", הרי שגם לאחר סיום הדיאטה המשכתי בשיגרה של הרגלי האכילה הנכונים, מה שמאפשר לי לשמור על המשקל ללא מאמץ מיוחד. אין ספק, הדרכה חד פעמית על שינוי הרגלי האכילה המלווה בהפנמת המסר ויישומו, מביאים לתוצאות המקוות בפשטות וביעילות.
תודה, חיה! דודי


הגעתי אל חיה לאחר עליה רצינית במשקל בתקופת הבגרויות. אף פעם לא הייתי ממש רזה אבל כשהגעתי הייתי כבר עם עודף משקל לא קטן. בפגישה אחת בלבד הצליחה חיה לעשות שינוי גדול אצלי. למדתי את העקרונות של אכילה נכונה, כמויות שמתאימות לי, על מה לשים דגש בבחירת מזונות. בצורה רציונלית הציגה בפני חיה את המחקרים המעודכנים ביותר לגבי הסכנות שבעודף המשקל – לא הייתי צריך יותר – שיניתי את החשיבה, את ההתנהלות בנושא התזונה וכן.. גם את המשקל. ירדתי די בקלות למשקל היעד שלי ועד היום אני שומר עליו (כבר כ-4 שנים) – וזה כולל את תקופת הצבא – שאמנם הוצאתי בתקופה זו הרבה אנרגיה באימונים אך ידעתי תמיד לשים לב גם לנושא התזונה ושבצבא – הוא לא מזהיר. היום ההחלטות בנושא המזון הן טבעיות וספוננטיות ולא דורשות ממני כל חשיבה.

כל מה שנותר לי הוא להגיד: תודה! אורי.


לפניי כ-16 שנה (בגיל 36) התגלה אצלי כולסטרול גבוה. הגעתי אל חיה ושאלתי – מה צריך לאכול כדי להוריד את הכולסטרול? התשובה שחיה נתנה לי היתה: אני לא נותנת לך דיאטה להורדת כולסטרול, אלא מלמדת אותך מהי תזונה נכונה לך, ולכל משפחתך! ואכן, בעזרת כללים פשוטים וברורים שיניתי את התזונה שלי לתזונה נכונה ומבוקרת, הכולסטרול ירד ללא טיפול תרופתי, ירדתי על הדרך גם כמה ק"ג מיותרים שהצטברו עם השנים ועד היום אני נאמן להנחיות התזונתיות שקיבלתי מחיה ומצליח לשמור גם על משקל תקין.
והכל בזכות פגישה אחת עם חיה. דוד


חיה היקרה, הסדנא אותה את מעבירה היא מעניינת, תורמת וחשובה. התכנים המועברים בה פתחו את עיני בכל הקשור לנושא התזונה- מהי תזונה נבונה, למה זה חשוב לאכול נכון, וכמובן- כיצד לבצע את המשימה. בתור אישה רזה מטבעי, אני דוגמא חיה לכך, שלא רק אנשים בעלי עודף משקל יכולים וצריכים ללמוד לאכול נכון, כי זה חשוב לכולם- רזים ושמנים כאחד, להרגיש טוב יותר ולהיות בריאים יותר. הסדנא שלך מועברת בצורה נעימה ו"ידידותית למשתמש", ובהחלט אמליץ בחום להשתתף בה. אין לי ספק כי איישם את הכלים שקיבלתי ממך לחיים בריאים.

יישר כוח! יעל.


הסדנה שהעברת הייתה מעניינת, ברמה מקצועית גבוהה וחידשה לי, למרות שאני מכירה את הנושא היטב, גם כביוכימאית וגם כי משפחתי ואני מודעים מאוד להרכב ואיכות המזון שאנו צורכים, לאחר שהפסקנו לאכול בשר לפני 33 שנים. יתרה מכך, הצלחת להשפיע עלי לשנות את הרגלי האכילה – התחלתי לאכול ארוחת בוקר דשנה. הרגשתי השתפרה ואני חושבת שזוהי הדיאטה ההגיונית והמאוזנת ביותר שאני מכירה.

תודה רבה ואני מקווה שרבים יאמצו אותה כמוני. כל טוב, רחל


שמי אילת אטקינס ואני השתתפתי בסדנא של חיה סלור מרקוביץ על תזונה נכונה. אני דוקטורנטית בפקולטה לחקלאות ברחובות. הסדנא שהיא העבירה יכולה לשנות את חייכם! הסדנא לימדה אותי איך לאכול נכון ומה אפשר ומה אסור לעשות (דיאטה אסור לעשות והיא לא עוזרת בכלום!). בנוסף לכך היא עזרה לי להרכיב תפריט ארוחות אשר מכיל את כול המזונות! ומתכונת פעילות על מנת שאוכל לרדת במשקל בצורה הנכונה והבריאה! בכמה מילים- תנסו ותרוויחו המון- גם בהרגשה טובה (ירידה במשקל) וגם על היותכם בריאים יותר.

אז תודה רבה לך, חיה.


חיה, אני שמחה להמליץ על הסדנא לתזונה נבונה שאת מעבירה. הסדנא נתנה לי כלים להבין את חשיבות האכילה הנכונה ע"י הסברים משכנעים ומנומקים המלווים בתוצאות של מחקרים חדשניים שנעשו בתחום. ההסברים הברורים, הדוגמאות השונות, תוך התייחסות לכל הערה או שאלה שנשאלת, הופכת את המפגש לפורה ומעניין ביותר. מאחר ובעייתי היא עודף משקל, אכילה נכונה חשובה לי ביותר ראשית כדי לעצור את "העודף" ולהפחיתו . אני מאמינה שאיישם את כל מה שלמדנו בסדנא, (וכבר התחלתי) ואז תהיינה לכך תוצאות לטווח ארוך. תודה על הסדנא המעניינת, על ההתייחסות לכל בקשה והסבר שבקשתי לגבי הרגלי האכילה, אורח החיים הנוכחי והשילוב ביניהם.

שיהיו לכולנו חיים מאושרים ובריאים, רבקה